Zbiórka dla "Oławskiego Przytuliska dla bezdomnych zwierząt"

logo blizej pieska

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie „Bliżej Pieska”

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę” – to pierwsze słowa polskiej ustawy o ochronie zwierząt. W tę wiedzę należy wyposażać społeczeństwo – a najlepiej zacząć właśnie od dzieci, od ich fascynacji światem, przyrodą i zwierzętami, która w prosty sposób może być przekształcona w wiedzę praktyczną: jak właściwie traktować zwierzęta, dbać o nie, porozumiewać się z nimi.  

881108

Organizujemy zbiórkę dla „Oławskiego Przytuliska dla bezdomnych zwierząt”

Prosimy o podarowanie żywności dla zwierząt (karmy suchej i puszek) lub innych rzeczy potrzebnych dla zwierząt np. ręczników, koców, smyczy, obroży. Mogą to być rzeczy używane w dobrym stanie. Można też pomóc finansowo - wrzucając pieniądze do specjalnej puszki (sala na dole).

Zbiórka odbędzie się w dniach od 20.11.2017r. do 24.11.2017r.

W imieniu bezdomnych zwierząt z góry dziękujemy za okazane serce!   

 

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl