Praca przedszkola na wakacjach

PRACA PRZEDSZKOLA NA WAKACJACH

LIPIEC

Prosimy o zgłaszanie, czy Państwa dziecko będzie uczęszczało do Przedszkola Publicznego w Polwicy w miesiącu lipcu 2017 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15.06.2017 r. u nauczycielek lub u intendenta przedszkola.

SIERPIEŃ

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko uczęszczało w miesiącu sierpniu 2017 r. do Przedszkola Publicznego w Danielowicach proszeni są o pobranie i wypełnienie odpowiedniego wniosku.

Wnioski należy złożyć do 15.06.2017 r.

Opłaty za pobyt dziecka przedszkolu w miesiącu sierpień będą naliczane przez Przedszkole Publiczne w Danielowicach.

Wyżywienie będzie dostarczane przez firmę cateringową, a stawka żywieniowa za miesiąc sierpień będzie wyższa. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Przedszkolu w Danielowicach lub pod numerem telefonu 71 31 31 262.