Aktualności

 

"Zaraz po wakacjach bedziemy  już w  szkole

w  myslach nam  zostanie  przedszkole  wesołe"

 

W dniu 21 czerwca br. pięcio i sześciolatki z Przedszkola Publicznego  w Polwicy uroczyście zakończyły edukację przedszkolną. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli dzieciom rodzice i inni członkowie rodziny. Obecna była pani dyrektor Grażyna Lichota, zaproszeni goście oraz pracownicy przedszkola.

Absolwenci rozpoczęli uroczystość  krótka  scenka z zycia przedszkolnego  a  następnie  zatańczyły poloneza, poruszając serca gości. Podczas występu dzieci wspominały czasy przedszkolne oraz  śpiewały  piosenki . "Starszaki" zaprezentowały swoje umiejętności po mistrzowsku, otrzymując liczne gratulacje i gromkie brawa.  Na pamiątkę przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki.

 

 koniecroku1 1   koniecroku2  koniecroku5koniecroku6koniecroku3   koniecroku8   koniecroku9

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl