Aktualności

 

1 czerwca,  jak co roku, tego dnia obchodzą swoje święto wszystkie dzieci, a my życzymy naszym pociechom wszystkiego najlepszego. Do życzeń dołączamy również prezenty i niespodzianki. W naszym przedszkolu w tym roku oprócz zabaw kołowych ze śpiewem na wesoło, zabaw z chustą animacyjną, pieczeniem kiełbasek przy ognisku oraz wykonywaniem różnorakich prac plastycznych we wszystkich grupach - dzieci miały okazję obejrzeć" przedstawienie teatralne" pt. „Lokomotywa" w wykonaniu rodziców, pani dyrektor oraz pana Zygmunta – konserwatora. Pomysłowa scenografia, muzyka, wspaniała narracja pani dyrektor i świetna gra mam naszych milusińskich sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem i radością oglądały to przedstawienie. I gromkimi brawami podziękowały wszystkim za występ. Na pewno dzień ten na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

dzien dziecka 2   dzien dziecka 3   dzien dziecka 4   dzien dziecka 5   dzien dziecka 6

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl