Aktualności

Ukochani rodzice !! Chęć sprawienia radości swoim najdroższym Rodzicom, okazanie im miłości i przywiązania, znalazły wyraz w przygotowanej uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, zorganizowanej 26 maja 2017 roku w naszym przedszkolu.
W tych dniu w przedszkolu dzieci z I grupy pełniły rolę gospodarza. Przedszkolacy zaprosili ukochanych gości na przedstawienie. Rodzice podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech, zawierający inscenizacje, wiersze, tańce i piosenki. Dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem oddawały się występom. Rodzicom natomiast udzielała się wyjątkowa atmosfera – na twarzach mam widać było wzruszenie.
Uczucia dzieci znalazły także swój wyraz w ofiarowanych rodzicom laurkach z najlepszymi życzeniami a także w gorących uściskach. Dzień Mamy i Taty to chyba najmilsze święto w ciągu roku.

mama 1 2

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl