W piękną, słoneczną pogodę dnia 09.06.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się festyn pod hasłem „Sport to zdrowie". Inicjatorem imprezy była Rada Rodziców przy przedszkolu. Rodzice razem z dyrektorem i pracownikami placówki zorganizowali festyn w celu promocji zdrowia oraz uzyskania funduszy na sprzęt dla dzieci do ogrodu.
Uczestnicy festynu: dzieci ich rodzice, mieszkańcy gminy mogli korzystać z wielu atrakcji. Dzieci chętnie bawiły się na zjeżdżalni dmuchanej, w basenie z kulkami, w kąciku plastyczno-konstrukcyjnym, w autku sensorycznym, w domkach ,w piaskownicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwierzątka przyniesione przez dzieci . Wszyscy mogli obejrzeć pokazy sportowe: karate, podnoszenie ciężarów, ćwiczenia piłki nożnej oraz występy taneczne naszych przedszkolaków. Rodzice z dziećmi brali udział w konkursie sprawnościowym. Nagrodą były medale oraz drobne upominki.. Dorośli korzystali z bufetu, w którym można było kupić pyszne ciasto, pieczone przez mamy naszych dzieci, frytki , mięso i kiełbaski z rożna, pajdę chleba ze smalcem i ogórki małosolne, wata cukrowa i napoje. Na festynie również odbyła się loteria fantowa i malowanie twarzy. Muzyką zajmował się Krzysztof Dziubek i Radosław Mądrzyk. Impreza była udana, uczestnicy świetnie się bawili.
Wszystkim serdecznie dziękujemy szczególnie rodzicom za wielkie zaangażowanie, sponsorom , zaproszonym sportowcom , pracownikom przedszkola oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w Festynie.
Przewodniczaca Rady Rodziców - Anna  Kasielska i dyrektor przedszkola- Grażyna  Lichota

Dziękujemy za fanty i nagrody główne następującym osobom:
Grzegorz Mielczarek
Edyta Mielczarek
Kamila Banaszczyk
Wioletta Korol
Leokadia Banaś
Wioletta Góralska-Garbaty
Anna Kasielska
Aneta Hondzel

Dziękujemy sponsorom:
MAK-MET Stanisław Juśkiewicz Oława
Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlano-Drogowych Łucjan Kucharski Wierzbno
Zakład Obsługi Rolnictwa. Skup i Sprzedaż Żywca. Jan Lewandowski . Wierzbno
Bank Spółdzielczy Oława
Komisja Do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Domaniowie
Zakład Fryzjerski. Elżbieta Kasprzyszak. Wierzbno
Lucyna Koch

Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Łuszcz – instruktorowi karate za pokaz treningu. Sekcja Karate "Koliber Budokom"

Serdecznie dziękujemy Panu Jakubowi Pożaryckiemu za pokaz treningu piłki nożnej

Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Kraska za pokaz podnoszenia ciężarów

Dziękujemy następującym mamom za upieczenie ciasta:
Ewa Rak
Katarzyna Mackiewicz
Iwona Pajda
Magdalena Sopata
Anna Kucharska
Wioletta Korol
Aneta Hendzel
Marzena Skowron
Wioleta Gorska – Garbaty
Katarzyna Kożak
Renata Kożak
Małgorzata Mikoda
Paulina Sopata
Dagmara Zielińska
Dziękujemy za ofiarowanie na rzecz festynu:
Katarzyna Domańska – mięso na grilla, węgiel
Anna Błażyńska – olej, batony, paluszki,
Marta Kuś- 50 soczków
Ewa Rak – frytki surowe
Małgorzata Podgórska – pomidory, ogórki, ananasy
Wiesława Konon- ogórki kiszne
Korol Wioletta – ketchup, musztarda

Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Podgórskiemu za ofiarowane pieniądze ze sprzedaży waty cukrowej

Dziękujemy panu Markowi Pajda i Remigiuszowi Kasielskiemu za obsługę grilla.

Serdecznie dziękujemy następującym paniom za obsługę w bufecie:
Anna Błażyńska
Ewa Rak
Edyta Mielczarek

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Motylewskiej za malowanie twarzy

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Łagodzińskiej,  Annie Kasielskiej,  Annie  Motylewskiej za przygotowanie i prowadzenie loterii fantowej

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu a zostali pominięci w podziękowaniach  (w takim przypadku proszę skontaktować się z dyrektorem).