Aktualności

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla Rodziców. Nasze przedszkolaki także postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też przygotowały występ  z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych, tanecznych zdolności i umiejętności. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie.
Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki, a w tle rozbrzmiewała piosenka pt.: „Kocham  Cię". Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek . Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.

matka 1 Kopiowanie   matka 2 Kopiowanie   matka 3 Kopiowanie

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl