Aktualności

Dnia 17 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs matematyczny dla dzieci, które od nowego roku szkolnego będą uczęszczały do szkoły. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i umiejetnościami z zakresu klasyfikowania przedmiotów,   układania przedmiotów w szeregi,określania kierunkow, przeliczania elementów, dodawania i odejmowania, posługiwania  się pojęciami dotyczącymi następstwa czasu, rozróżniania figur geometrycznych. Poziom wiedzy był wyrównany.Troje dzieci: Wojtek Węgrzyn, Brunon Wiącek i Lenka Korkuś uzyskało najwiekszą ilość punktów(możliwą do uzyskania). Pozostale dzieci uzyskały niewiele mniej punktów. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy. Konkurs przygotowała Grażyna Lichota i Agnieszka Reszczyńska .  Dziękujemy  wszystkim dzieciom za udział w konkursie, gratulujemy i  życzymy powodzenia w szkole.

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl