Aktualności

 Dnia 09.02.2019r. na sali w Kończycach odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez nasze Przedszkole, które zaoferowało dużo bardzo ciekawych atrakcji.Pani dyrektor Grażyna Lichota powitała zaproszonych gości, radnych, rodziców oraz dzieci. Tradycyjnie można było zakupić pyszne ciasta , pierogi , zupę gulaszową, ale również losy na loterii fantowej. Nie zabrakło także orkiestry ,, Zgrana Para", która przygrywała do wspólnych zabaw z dziećmi i z rodzicami. Dodatkową atrakcją był ,, Czekoladowy walczyk". fotobudka cieszyła się dużą popularnością wśród rodziców i dzieci ,gdyż  każdy z uczestników zabawy mógł zrobić zdjęcia z zabawnymi i śmiesznymi rekwizytami. Jesteśmy wdzięczni za tworzenie pozytywnych emocji i dobrego wizerunku naszych działań poprzez łączenie szczytnego celu z karnawałem, entuzjazmem i radością. Dochód z balu zostanie przeznaczony na rzecz przedszkola.

KARNAWAŁ KON 3 KARNAWAŁ KON 4 KARNAWAŁ KON 5 KARNAWAŁ KON 6 KARNAWAŁ KON 1

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl