Aktualności

W dniu 31.02.2019r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca . Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów .

 ZABAWA KARNAWAŁOWA 2 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 3 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 4 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 5 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 6 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 7 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 8 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 9 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 10 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 11 Kopiowanie   ZABAWA KARNAWAŁOWA 12 Kopiowanie

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl