Aktualności

 

19.12.2018 
Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też w naszym Przedszkolu dnia 19 grudnia odbyła się Wigilia. Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały świąteczne piosenki. Następnie przedszkolaki, personel przedszkolny oraz zaproszeni goście złożyli sobie świąteczne życzenia, dzieląc się jednocześnie opłatkiem. W oczekiwaniu na wigilijny obiad wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

 

spotkanie opłatkowe 1 Kopiowanie   spotkanie opłatkowe 2 Kopiowanie   spotkanie opłatkowe 3 Kopiowanie   spotkanie opłatkowe 4 Kopiowanie   spotkanie opłatkowe 7 Kopiowanie   spotkanie opłatkowe 8 Kopiowanie   opłatkowe 2 Kopiowanie   opłatkowe 3 Kopiowanie   opłatkowe 10 Kopiowanieopłatkowe 1 Kopiowanie

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl