MIKOŁAJKI18 5    6.12.2018r. WIZYTA MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Wszystkie grupy przygotowują piosenki i wierszyki, które zaprezentują przed wyjątkowym gościem. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych" dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki wyszły na spotkanie ze świętym i zaprosiły go do swoich grup. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe. Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

MIKOŁAJKI18 1   MIKOŁAJKI18 2   MIKOŁAJKI18 4   MIKOŁAJKI18 5   MIKOŁAJKI18 6    MIKOŁAJKI18 7