Aktualności

Dnia 30.11.2018 „Żabki" świętowały „Pasowanie na przedszkolaka", na które z radością przybyli rodzice. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci z grupy I, przebrane za Żabki, zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po skończonej części artystycznej dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor Grażyna Lichota dokonała dużym ołówkiem uroczystego aktu pasowania. Nasi „Milusińscy" zdali egzamin na piątkę i udowodnili, iż zasłużyli na miano „Prawdziwego przedszkolaka". Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz rożek z niespodziankami. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek. Rodzice byli bardzo dumni ze swoich pociech i na pewno będzie to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń.

pasowani10   pasowani2   pasowani3   pasowani5   pasowani6   pasowani8   pasowani10   pasowani9   pasowani7

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl