12.10.2018r.  w  naszym  przedszkolu odbył się  pokaz  klocków "Linden".  Dzieci  z  gr.  III  miały  okazję  poznać  klocki  rekomendowane  przez pedagogów, psychologów  i  terapeutów  dziecięcych. Klocki  te,  to  identyczne, naturalne  deseczki  o  specjalnych proporcjach,  dzieki  temu dzieci  mogą budować konstrukcje  bez  żadnych  umocnirń,  gdyż  na klocki działa  wyłącznie  siła  grawitacji. Budowanie  z klocków "Linden"  to nie tylko  świetna, twórcza  zabawa  ale  również  narzedzie  dydaktyczne  do zajęć   i  warsztatów.  Budując  z  tych klocków  dzieci  rozwjają wyobraźnię  przestrzenną,  koncentrację  wzrokowo-ruchową  oraz umiejętności  społeczne ucząc  się współpracy.  Warsztaty bardzo  podobały się naszym  przedszkolakom  i  budowle    ich  wykonaniu  były  bardzo  interesujące.