Aktualności

 Dnia  20.09.2018  w  naszym przedszkolu  odbył  się  Dzień Przedszkolaka.  Dzieci nzapoznały  sie  z  Prawami  Dziecka  oraz  przypomniały sobie  Kodeks  Przedszkolaka.  Nauczycielki  przedstawiły  inscenizację  utworów Jana Brzechwy":  "Kwioka" , "Skarzypyta" , "Samochwała", ktore miały  na  celu  pokazać w  obrazowy sposób dobre  i złe  zachowanie. Dużą  atrakcja  dla  dzieci  były  zabawy  na  zamku  dmuchanym, w  basenie  z  kulkami,   zabawy  integracyjne  z  chustą  animacyjną  oraz  zabawy taneczne.  W ten ciepły  i sloneczny dzień  przedszkolacy  mieli poczęstunek  na  świeżym powietrzu,  króry im bardzo smakował.

Życzymy naszym Przedszkolakom  usmiechu, radości  i  wspaniałych  zabaw  z  rówieśnikami i  żeby  dobrze  sie  czuły  w  przedszkolu.

dzien przedszkolaczka 1   dzien przedszkolaczka 3   dzien przedszkolaczka 4   dzien przedszkolaczka 6   dzien przedszkolaczka 7   dzien przedszkolaczka 8

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl