Aktualności

 25 maja w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się Piknik Rodzinny. Do wspólnej zabawy i piknikowania zaproszone zostały Rodziny naszych wychowanków oraz nasze przyszłe przedszkolaki, które od września zaczną swoją przedszkolną przygodę .
Nasz Piknik rozpoczął się od występu z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wręczyły swoim ukochanym Rodzicom laurki i kwiaty wraz z gorącymi życzeniami.
Po występie rozpoczęły się atrakcje dla dzieci. Był pokaz ogromnych baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną. Dzieci miały okazję obejrzeć wóz strażacki, poskakać do woli na zamku dmuchanym, zanurkować w basenie z kulkami, pobawić się w sensorycznym autku a także rywalizować na torze przeszkód.
W wolnej chwili można było zjeść pyszne ciasto i lody, wypić kawę oraz zjeść kiełbaskę z grila i zdrową surówkę.
Duża atrakcją dla dzieci i dorosłych była loteria fantowa, w której można było wylosować atrakcyjne nagrody.
Cała wspaniała zabawa została zorganizowana we współpracy z Radą Rodziców.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za nieocenioną pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego . Dziękujemy za upieczenie przepysznego ciasta, za fanty na loterię, za pomoc podczas sprzątania i przygotowywania imprezy, za pracę w bufecie oraz przy pieczeniu kiełbasek oraz za pomoc finansową.

piknik 4 Kopiowanie   piknik 3 Kopiowanie   piknik 2 Kopiowanie   piknik 1 Kopiowanie

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl