Aktualności

„Idą święta, wielkanocne idą święta..."
W dniu 23 marca nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i niecodzienny gość – Kurczaczek Wielkanocny. Przedszkolacy od rana z niecierpliwością czekali na niespodziankę wielkanocną. Jednak zanim Kurczaczek zaszczycił nas swoją obecnością, dzieci miały możliwość zapoznania się ze zwyczajami
i tradycjami świątecznymi dzięki teatrzykowi pt. „Wielkanoc" przygotowanemu przez nauczycielki.
Pisków i okrzyków radości nie było końca, gdy okazało się że Kurczaczek Wielkanocny pojawił się na placu zabaw oraz pod oknami sal. Zabawa była bardzo udana. Przedszkolacy wraz z Kurczątkiem odgadywali zagadki oraz śpiewali piosenki o Wielkanocy. Na koniec nasz wspaniały gość wręczył każdemu dziecku słodki upominek. Dziękujemy Ci Kurczaczku oraz zapraszamy Cię za rok.

 

 wielkanocna niespodzianka1 wielkanocna niespodzianka2 wielkanocna niespodzianka3 wielkanocna niespodzianka4

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl