Aktualności

07.02.2018 r. odbyły się kolejne zającia z cyklu ,,Spotkanie z matematyką". Tym razem nasze przedszkolaki przeniosły się do krainy Figur geometrychnych, gdzie miały mozliwość rozwiajania zdolności kreatywności, myślenia analitycznego, oraz wyobraźni przestrzennej. W tym dniu dzieci wysłuchały interesującego wiersza o Pajacyku, którego treść połaczona była z pokazywaniem tworzenia różnych postaci z figur geometrycznych, brały udział w zabawie logicznej ,,Porządkowanie figur" ,oraz losowały z ,,Czarodziejskiego wora" figury o róźnych kształtach i strukturze. Na koniec wszyscy wykonaliśmy pracę plastyczną pt. ,,Wesoły pajacyk" . 

figury geometryczne1 figury geometryczne2 figury geometryczne3 figury geometryczne4 figury geometryczne5 figury geometryczne6 figury geometryczne7 figury geometryczne8 figury geometryczne9 figury geometryczne10 figury geometryczne11 figury geometryczne12

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl