Aktualności

W dniu 30 stycznia odbył się bal karnawałowy. Od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać między innymi królewny, wróżki, piratów, strażaków, Spider Manów, Draculę i wiele innych ciekawych postaci. Wprowadzając dzieci w bajkowy świat, nauczycielki przygotowały teatrzyk pt. „Jarzębinka". Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i tańcach specjalnie przygotowanych na tą okazję. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Zabawom towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.

karnawal1 karnawal2 karnawal3 karnawal4 karnawal5 karnawal6 karnawal7 karnawal8 karnawal9 karnawal10 karnawal11 karnawal12 karnawal13

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl