Aktualności

W dniach 15-19 stycznia dzieci z grupy MISIE przyłączyły się do Poszukiwaczy Przygód i wzięły udział w swoim pierwszym projekcie edukacyjnym - "W krainie dobrych uczynków". Kochamy zwierzęta, dlatego postanowiliśmy się dowiedzieć jak można im pomóc zimą. Próbowaliśmy rozwiązać problem "Czy ptaki lubią zimę?" Odpowiadaliśmy na pytania: "Czy można dokarmiać ptaki?", "Kiedy powinniśmy to robić?", "O czym należy pamiętać, kiedy zdecydujemy się dokarmiać ptaki"? Podczas zabaw ruchowych zamienialiśmy się w ptaki. Od teraz już wiemy do czego służy karmnik i co jedzą ptaki zimą. Dzieci przygotowywały również plakat ogłaszający zbiórkę dla zwierząt. Na koniec Nasze pociechy otrzymały medale, a cała grupa otrzymała dyplom przyjaciół zwierząt.

uczynki1 uczynki2 uczynki3 uczynki4 uczynki6 uczynki7 uczynki5 uczynki8 uczynki9

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl