Aktualności

Dnia 24 stycznia przedszkolaki zaprosiły do Domu Strażaka w Domaniowie swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci z każdej grupy przygotowały dla nich specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile spędzone z wnukami. Dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i róże, śpiewając przy tym "Sto lat". Po części oficjalnej niecodzienni gości zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, a w międzyczasie przedszkolaki miały możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Babcią i Dziadkiem.

dzien babci1 dzien babci2 dzien babci3 dzien babci4 dzien babci5 dzien babci6 dzien babci7 dzien babci8 dzien babci9 dzien babci10 dzien babci11

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl