Aktualności

Dnia 24 stycznia przedszkolaki zaprosiły do Domu Strażaka w Domaniowie swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci z każdej grupy przygotowały dla nich specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile spędzone z wnukami. Dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i róże, śpiewając przy tym "Sto lat". Po części oficjalnej niecodzienni gości zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, a w międzyczasie przedszkolaki miały możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Babcią i Dziadkiem.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości Dnia Babci i Dziadka  Pani Iwonie Ginardo-Wiącek, Pani Marzenie Skowron oraz Panu Łukaszowi Fabisiak.

dzien babci1 dzien babci2 dzien babci3 dzien babci4 dzien babci5 dzien babci6 dzien babci7 dzien babci8 dzien babci9 dzien babci10 dzien babci11

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl