15.12.2017r. w naszym przedszkolu w grupie III odbyły się zajęcia integracyjno-relaksacyjne. Zajęcia z dziećmi przeprowadziły Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oławie - Pani Psycholog Anna Mazur-Grasza oraz Pani Psycholog Aleksandra Bronowicka. Celem zajęć było nabycie umiejętności wyciszania się i relaksacji jako ochrony układu nerwowego oraz wdrażanie do poszanowania swojego ciała poprzez kontrolowanie swoich emocji. Były to zabawy integrujące w kręgu, zabawy ruchowe, relaksacyjne, zajęcia plastyczne oraz muzyczno-ruchowe. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o dobrej zabawie.