Aktualności

15.12.2017r. w naszym przedszkolu w grupie III odbyły się zajęcia integracyjno-relaksacyjne. Zajęcia z dziećmi przeprowadziły Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oławie - Pani Psycholog Anna Mazur-Grasza oraz Pani Psycholog Aleksandra Bronowicka. Celem zajęć było nabycie umiejętności wyciszania się i relaksacji jako ochrony układu nerwowego oraz wdrażanie do poszanowania swojego ciała poprzez kontrolowanie swoich emocji. Były to zabawy integrujące w kręgu, zabawy ruchowe, relaksacyjne, zajęcia plastyczne oraz muzyczno-ruchowe. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o dobrej zabawie.

zajecia z psycholog2zajecia z psycholog3zajecia z psycholog4zajecia z psycholog5zajecia z psycholog6zajecia z psycholog7zajecia z psycholog8zajecia z psycholog9zajecia z psycholog10zajecia z psycholog11zajecia z psycholog12zajecia z psycholog13zajecia z psycholog14

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl