Aktualności

5.12.2017r. już od samego rana wszyscy w przedszkolu byli wyjątkowo grzeczni. A to za sprawą niezwykłego gościa który zawitał do nas z worem pełnym prezentów. Spektakularne przybycie Świętego Mikołaja wyprzedziły odwiedziny roztańczonej Pomocnicy Mikołaja, która wprowadziła nas w wesoły nastrój. Razem z naszymi Paniami bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy, śpiewaliśmy oraz wcielaliśmy się w rolę świątecznych postaci. Następnie wszyscy zaprezentowaliśmy Świętemu Mikołajowi piosenki, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okoliczność. Święty Mikołaj bardzo serdecznie nam podziękował za piękny występ, po czym zaprosił każdego z nas po odebranie swojego prezentu. Emocjom i radości nie było końca. Święty Mikołaju , bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok!

Podziękowania dla Pani Anny Błażyńskiej i Pani Kamili Banaszczyk za zakup prezentów na Mikołaja. Dziękujemy również Pani Justynie Szwedo, Pani Ilonie Szwedo, Pani Annie Kasielskiej i Pani Elżbiecie Ferenc za pakowanie paczek dla dzieci.

mikolaj2   mikolaj3   mikolaj4   mikolaj5   mikolaj6   mikolaj9   mikolaj10  mikolaj12  mikolaj14   mikolaj15   mikolaj16

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl