Aktualności

     Dnia 23.11.2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka", podczas której dzieci z gr. I stały się prawdziwymi przedszkolakami. Zanim jednak odbyło się oficjalne pasowanie, dzieci przebrane za „smerfy" zaprezentowały się w krótkim występie artystycznym, podczas którego śpiewały piosenki oraz tańczyły.
     Po części artystycznej w obecności rodziców dzieci przyrzekały, że będą dzielnymi przedszkolakami. Obiecały, że będą zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, zjadać wszystko z apetytem, słuchać zarówno nauczycieli jak i rodziców. Na uroczystości nadano też nazwę grupie I - „Smerfusie".
     Następnie pani dyrektor dużą „magiczną kredką" dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom i niespodziankę.
     Na zakończenie każdy otrzymał słodki poczęstunek w postaci ciasta upieczonego przez Panią Zofię Żynis, następnie rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami ustawili się do wspólnego zdjęcia grupowego.

Uroczystość przygotowała wychowawczyni grupy I - Teresa Kłossowicz

Serdecznie dziękujemy babci Mikołaja Krupiaka Pani Zofii Żynis za upieczenie ciasta na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

Dziękujemy również Pani Bożenie Krupiak za zorganizowanie koszulek i czapeczek na tą uroczystość.

Bardzo dziękujemy także Pani Agnieszce Misiewicz za przygotowanie kurtyny na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

pasowanie1  pasowanie2  pasowanie3  pasowanie4  pasowanie5  pasowanie6  pasowanie7  pasowanie8  pasowanie9  pasowanie10  pasowanie11

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl