Dnia 23.11.2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka", podczas której dzieci z gr. I stały się prawdziwymi przedszkolakami. Zanim jednak odbyło się oficjalne pasowanie, dzieci przebrane za „smerfy" zaprezentowały się w krótkim występie artystycznym, podczas którego śpiewały piosenki oraz tańczyły.
     Po części artystycznej w obecności rodziców dzieci przyrzekały, że będą dzielnymi przedszkolakami. Obiecały, że będą zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, zjadać wszystko z apetytem, słuchać zarówno nauczycieli jak i rodziców. Na uroczystości nadano też nazwę grupie I - „Smerfusie".
     Następnie pani dyrektor dużą „magiczną kredką" dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom i niespodziankę.
     Na zakończenie każdy otrzymał słodki poczęstunek w postaci ciasta upieczonego przez Panią Zofię Żynis, następnie rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami ustawili się do wspólnego zdjęcia grupowego.

Uroczystość przygotowała wychowawczyni grupy I - Teresa Kłossowicz

Serdecznie dziękujemy babci Mikołaja Krupiaka Pani Zofii Żynis za upieczenie ciasta na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

Dziękujemy również Pani Bożenie Krupiak za zorganizowanie koszulek i czapeczek na tą uroczystość.

Bardzo dziękujemy także Pani Agnieszce Misiewicz za przygotowanie kurtyny na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

pasowanie1  pasowanie2  pasowanie3  pasowanie4  pasowanie5  pasowanie6  pasowanie7  pasowanie8  pasowanie9  pasowanie10  pasowanie11