Aktualności

Dzieci z grupy „Wiewiórki” wykonały prace plastyczne na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.

W dniu 22.11.2017r. W naszym przedszkolu zostały wręczone dyplomy i upominki dla przedszkolaków, którzy wzięli udział w I etapie konkursu. Najwyżej ocenione prace zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu na szczeblu gminnym.

  • Kamil Skowron

  • Joanna Kłak

  • Wojciech Węgrzyn

  • Julia Podgórska

  • Zuzanna Falkowska

Wyróżniono również prace:

  • Brunon Wiącek

  • Hanna Fabisiak

Życzymy powodzenia w II etapie eliminacji! :) 

konkurs plastyczny zapobiegajmy pozarom1  konkurs plastyczny zapobiegajmy pozarom2  konkurs plastyczny zapobiegajmy pozarom3

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl