Aktualności

Dnia 23.10.2017r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl dla dzieci pt."Z muzyką wśród zwierząt" w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek.W tym przedstawieniu główną rolę odgrywała muzyka. Najmłodsi mogli usłyszeć wybrzmiewające melodie harmonijki ustnej na żywo, śpiewających aktorów, a także wcielić się w rolę członków zespołu muzycznego oraz za pomocą bębenka, tamburyna i grzechotki stworzyć wspólną orkiestrę. Widzowie wspólnie z aktorami przećwiczyli gamę do akompaniamentu. Spektakl był o jaskiniowcu który chciał odnaleźć krainę słońca, jednak może to zrobić tylko zwierzę które potrafi ładnie śpiewać lub grać na instrumencie. Główny bohater postanawia nauczyć małpkę grać na akordeonie, jednak aby go zdobyć muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa. Ostatecznie jaskiniowcowi udaje się szczęśliwie dokończyć swoją podróż. Pełne humoru przedstawienie wzbudziło duże zainteresowanie dzieci, które mogły dowiedzieć się na czym polega współpraca i dlaczego warto rozwijać swoje talenty.

teatrzyk2  teatrzyk3  teatrzyk4  teatrzyk5  teatrzyk6  teatrzyk7  teatrzyk8

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl