Aktualności

12 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście - przedstawiciele Rady Rodziców oraz Sekretarz Gminy Pani Dorota Sala. Spotkanie przygotowały dzieci z grupy "Wiewiórek" pod kierunkiem Pani Agaty Rosa. Przedszkolaki w jesiennej scenerii podziękowały nauczycielom oraz pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność  za codzienną opiekę nad nimi, za trud i cierpliwość.

dzien edukacji1    dzien edukacji2    dzien edukacji3    dzien edukacji4    dzien edukacji5    dzien edukacji6    dzien edukacji7    dzien edukacji8    dzien edukacji9    dzien edukacji10    dzien edukacji11    dzien edukacji12    dzien edukacji13    dzien edukacji14

 

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl