Aktualności

Dnia 3.10.2017r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Plonów. Po za rozmową na temat dożynek oraz obyczajów związanych z plonami, rzeźbiliśmy w warzywach i bawiliśmy się w wiele zabaw. Tworzyliśmy wesołe wzory za pomocą pieczątek z ziemniaka, bawiliśmy się w zabawę Pomidor, a także w zabawę integracyjną „Rolnik sam w dolinie". Oglądaliśmy przedstawienie „Na straganie" J.Brzechwy oraz malowaliśmy pole, na którym widnieją różnego gatunku jesienne plony. Bawiliśmy się również w „Zaczarowany Worek" czyli rozpoznawanie warzyw i owoców za pomocą zmysłów smaku, zapachu i dotyku. Ten dzień spędziliśmy w bardzo miłej atmosferze i dowiedzieliśmy się bardzo dużo na temat warzyw i owoców.

plony 1   plony 2   plony 3   plony 4   plony 5   plony 6

 

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl