Aktualności

"Święto przedszkolaka" w naszym przedszkolu przebiegało w miłej i wesołej atmosferze. Dzieci na początek obejrzały teatrzyk sylwet pt. "Kwoka" Jana Brzechwy w wykonaniu nauczycielek. Przypomniały wszystkim o zasadach dobrego zachowania. Następnie zaśpiewały piosenkę o przedszkolaku. Po czym złożyły uroczystą przysięgę "Prawdziwy przedszkolak".

Mądry przedszkolak
Zna zasady trzy:
Nie bije innych
nawet, gdy jest zły.

Nigdy nie krzyczy,
no, bo o tym wie,
że trzeba prosić,
jeśli coś się chce.

Trzecia zasada
to najprostsza rzecz:
szanuj inne dzieci,
by przyjaciół mieć!

Wesoła muzyka rozbrzmiewająca w przedszkolu zachęciła wszystkie dzieci i nauczycieli do wspólnych pląsów i zabaw tanecznych. Po wyjściu do ogrodu przedszkolnego nasi milusińscy zebrali się wokół chusty animacyjnej i z radością bawili się nią z piłeczkami. Na zakończenie mile spędzonego dnia każde dziecko otrzymało pamiatkowy medal i drobny upominek. Wszystkim przedszkolakom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia - wielu sukcesów, radości i uśmiechu każdego dnia!

dzie przedszkolaka 1   dzie przedszkolaka 2   dzie przedszkolaka 3   dzie przedszkolaka 4   dzie przedszkolaka 5   dzie przedszkolaka 6   dzie przedszkolaka 7   dzie przedszkolaka 8   dzie przedszkolaka 9   dzie przedszkolaka 10   dzie przedszkolaka 11   dzie przedszkolaka 12   dzie przedszkolaka 13   dzie przedszkolaka 14   dzie przedszkolaka 15

 

 

 

Copyright 2012© Przedszkole Publiczne w Polwicy, Projekt strony ITFirm.pl